Visavertis seksualinis gyvenimas – tikrai svarbi santykių dalis. Nemažai konfliktų ir nusivylimų kyla būtent dėl sekso – nesugebėjimas vienas kito patenkinti, nemokėjimas išsakyti seksualinių problemų ilgainiui sukelia barnius. Jei šiuo metu esate vienišas/ a, intymaus gyvenimo taip pat nereikėtų pamiršti – orgazmas padeda jaustis geriau, būti geresnės nuotaikos, atsipalaiduoti ar išlieti neigiamą energiją. Taigi, seksas – tas dalykas į kurį investuoti verta. Pirkdami sekso žaislą, perkate savo ir partnerio malonumą, pasitenkinimo akimirkas. Tiems, kas visose srityse vertina aukščiausią kokybę skirti prabangūs sekso žaislai. Šiame straipsnyje sužinosite, kuo jie ypatingi ir išskirtiniai, ir kodėl verta nepagailėti pinigų malonumui. Prabangūs sekso žaislai iš kitų išsiskiria:Dizainas


Prabangūs žaisliukai pasižymi itin dailiu, elegantišku dizainu. Vertinantiems estetiką ir grožį, tokie žaislai tikrai patiks. Jie subtilūs, stilingi, ergonomiški, bei diskretiški – kai kurie iš jų atrodo visiškai nepanašus į sekso žaislus, greičiau į ultramadingas interjero detales. Kai kurių prabangių firmų žaisliukus gamina specialiai tam pasamdyti dizaineriai, todėl jie atitinka pačių išrankiausių klientų reikalavimus.


 


Modernaus dizaino klitorio stimuliatorius

 


Ilgaamžiškumas


Prabangūs žaislai žymiai patvaresni, jai mėgausitės tikrai ne vienerius metus, kai kurie gamintojai net suteikia garantijas savo prekėms. Jei norite, kad sekso žaisliukas būtų kokybiškas ir ilgaamžis, tikrai nesigailėsite įsigiję brangesnį – kokybė atsipirks.


Atsparumas vandeniui


Dažniausiai aukštos kokybės žaislai būna atsparūs vandeniui, todėl galėsite malonumais mėgautis duše arba vonioje, taip įnešdami dar daugiau įvairovės į seksualinį gyvenimą.


 


Atsparus vandeniui vibratorius.

 


Galingumas ir funkcionalumas


Prabangūs vibratoriai turi žymiai galingesnį mechanizmą, todėl gali išvystyti žymiai intensyvesnę vibraciją. Taip pat jie dažnai turi daugiau funkcijų – vibracijos, pulsacijos, rotacijos rėžimų. Daugiau rėžimų – daugiau įvairovės bei malonumo. Kai kurie iš jų turi savaiminio šildymo funkciją. Valdymas paprastai būna patogus ir lengvas.


 


Itin galingas vibratorius

 


Medžiagos


Prabangūs žaisliukai gaminami ir aukščiausios kokybės medžiagų – medicininio silikono, kuris pasižymi ilgaamžiškumu, sterilumu ir paprasta priežiūra, kartais papildomai naudojamas plienas, stiklas ar netgi originalūs Svarovski kristalai. Aukštos kokybės žaislų paviršius švelnus, glotnus itin malonus kūnui. Taip pat šie žaisliukai saugūs – medžiagos be kenksmingų priedų, draugiškos jums ir aplinkai.


 


Vibratorius, pagamintas iš medicininio silikono.

 


Patogus įkrovimas


Aukštos kokybės žaisliukai pakraunami, nereikia pirkti ar keisti baterijų, užtenka įkrauti lyg mobilųjį telefoną. Toks variantas žymiai patogesnis, ekologiškesnis, tinka keliaujant. Dar vienas įkraunamų žaislų privalumas – jie žymiai galingesni, nei varomi baterijomis.


 


USB įkraunamas vibratorius.

 


Aukštos kokybės žaislų priežiūra


Kiekvieną žaisliuką patariama laikyti atskirai nuo kitų daiktų, specialiame maišelyje arba dėžutėje. Po kiekvieno naudojimo reikėtų nuplauti vandeniu ir muilu, o siekiant idealios higienos, rekomenduojame kartu naudoti ir antibakterinį žaislų valiklį. Kad būtų dar maloniau – patariama žaislus naudoti su lubrikantais. Jeigu žaisliukas pagamintas iš silikono, naudokite tik vandens pagrindo lubrikantus.


Aukštos kokybės žaisliukas – puikiausia dovana sau arba antrai pusei. Padovanokite prabangų malonumą, pranokstantį visus lūkesčius!