Įsigiję erotinę prekę tikrai ne iš karto susimąstome apie tolimesnę jos priežiūrą, tinkamas valymo bei higienos priemones. Širdį kirbinantis smalsumas kuo greičiau išbandyti prekę neduoda ramybės nė minutėlei. Tik patenkinę smalsumą ir iš visų pusių ištyrinėję, išbandę prekę, nejučia užduodame sau klausimą: o kaip gi ją prižiūrėti? Dezinfekuoti bakterijas ir nešvarumus?


Prieš renkantis valymo priemonę, derėtų išsiaiškinti, iš kokios medžiagos intymi prekė pagaminta. Mat iš silikono, plastiko ar želinės medžiagos pagamintų daiktų priežiūra nėra vienoda. Šiai informacijai derėtų skirti didžiausią dėmesį, nes tik pasirinkę tinkamas priežiūros priemones, pajėgsite ilgiau išlaikyti nepriekaištingą prekių kokybę. Priešingu atveju – tik pažeisite jų paviršių ir pirkinys netarnaus tiek ilgai, kiek norėtųsi. Lubrikantai, baterijos, specialus žaisliukų valiklis bei vanduo arba drėgnos servetėlės visada turėtų būti pasiekiami ranka!


Lubrikantai. Jei įsigijote iš silikono pagamintą erotinę prekę, rinkitės tik vandens pagrindu pagamintus lubrikantus, kurie nelimpa prie kūno, yra lengvai nuplaunami, dažnai skleidžia malonų kvapą. Dievinantys gaivų vaisių aromatą gali rinktis lubrikantą Citrina, kuris gali būti naudojamas ne tik kaip natūralų drėgmės pojūtį sukelianti priemonė, tačiau taip pat kaip masažo aliejus. Bespalvis Apelsininis lubrikantas tiks apelsinų mėgėjams, be šio vaisiaus neįsivaizduojantiems nė vienos dienos. Daugiau slidumo suteiks dermatologiškai patikrintas, bekvapis, bespalvis lubrikantas H2O.


Naudojant plastikinius bei iš želinės medžiagos pagamintus žaisliukus galite rinktis tiek silikono, tiek vandens pagrindo lubrikantus. Siūlome išbandyti lubrikantą “Lubexxx Men’s only .Tinkančius naudoti tiek tepant ant kūno, tiek drėkinant sekso žaisliukus.


Baterijos. Nors tai gali pasirodyti tik laiko gaišimas, tačiau patariama po kiekvieno naudojimo iš sekso žaisliuko išimti baterijas ir padėti kur nors atskirai. Beje, taupyti šioje vietoje taip pat nereikėtų, nes kokybiškos baterijos tarnaus žymiai ilgiau ir efektyviau.


Vanduo. Jei sekso žaisliukas nėra atsparus vandeniui, būtinai jį saugokite nuo bet kokio kontakto su vandeniu ar galimos drėgmes. Informaciją apie atsparumą/neatsparumą vandeniui rasite ant pakuotės (jei aptiksite užrašą Waterproof, reiškia žaisliuką drąsiai galite pasiimti su savimi į dušą). Prieš intymiais malonumais mėgaudamiesi duše, nepamirškite patikrinti ar baterijos sandariai uždarytos, nes net ir pats mažiausiais plyšys gali negrįžtamai sugadinti prekę.


Valymas. Atminkite, kad visos erotinės prekės turi būti tinkamai dezinfekuojamos, todėl bene po kiekvieno naudojimo reikėtų jas nuplauti vandeniu arba nuvalyti drėgna servetėle, pavilgyta paprastu muilu. Taip be didelio vargo pašalinsite visas susikaupusias bakterijas ir išvengsite bet kokių galimų infekcijų. Žinoma, galite rinktis ir specialius, erotinių prekių priežiūrai skirtus valiklius. Valiklis Švara ne tik pašalins virusus, bakterijas bei panaikins ir nemalonų kvapą. Apelsinų kvapo valiklis Apelsinas taip pat pašalins bet kokius nešvarumus ir skleis malonų kvapą.


Taigi, kaip prižiūrėsite savo žaislus, taip jie ir tarnaus.