Neprivalote sekti Kristiano Grėjaus ir Anastazijos Styl pėdomis kad patirtumėte miegamajame daugiau džiaugsmo ir azarto, kurį teikia eksperimentai. Sekso žaislai jūsų santykiams suteiks naujos dimensijos ir leis pajusti stipresnius, patvaresnius jus siejančius tarpusavio saitus.


Geresnis seksas. Kuri pora netrokšta paties geriausio ir daugiausiai malonumo teikiančio sekso?! Sekso žaislai paįvairina meilės žaidimus, poros patiria įvairesnių malonumų, be to, kartą pabandžius, smalsu bandyti dar ir dar, todėl yra suteikiamas azartas. Taigi jei tik ilgitės bent kiek daugiau žaismingumo santykiuose – būtinai išmėginkite šią paprastą galimybę, kuri milijonams porų jau leido nuspalvinti savo intymius santykius ryškesnėmis, įvairesnėmis spalvomis.


Daugiau orgazmų. Ar žinojote, kad maždaug 75 procentai moterų nepasiekia orgazmo įprastų lytinių santykių metu, o pusė moterų bent kartkartėmis suvaidina, kad patiria orgazmą? Patekti į šią statistiką – nieko gero: juk tai reiškia, kad seksas nesuteikia pilnaverčio malonumo. Papildžius meilės žaidimus sekso žaislais, tikimybė moteriai pasiekti orgazmą stipriai padidėja. Daugumai moterų tam, kad pasiektų orgazmą, būtina stimuliuoti klitorį. Štai kodėl sekso žaislai, ypač vibratoriai – puikus būdas padėti įkopti į didžiojo O aukštumas. O juk geriausias seksas – tada, kai orgazmą pasiekia abu partneriai, tiesa?


Daugiau intymumo. Daugybė moterų neigiamai vertina savo kūną. O tai gali sukurti ir intymumo problemų. Naudojantis sekso žaislais abipusės masturbacijos metu ar paįvairinant įprastą lytinį aktą, paprastai sumažėja nerimas dėl savo išvaizdos, nes visas dėmesys sukoncentruojamas į intensyvesnį patiriamą malonumą, todėl moteris labiau atsipalaiduoja, stiprėja intymumo pojūtis.


Jokio spaudimo! Kai kuriems vyrams mintis apie tai, kad moteris lovoje naudos sekso žaislą – nepriimtina: jie jaučiasi taip, tarsi būtų iškeisti į daiktą. Štai kodėl netikėta staigmena („Brangusis, žiūrėk, ką nusipirkau!“) jiems sukelia ne pačių geriausių emocijų. Pasak seksologų, ištraukti iš stalčiaus bet kokį sekso žaislą, jei iki tol nesate jų bandę, tą akimirką, kai jūs – jau nuogi ir užsivedę – ne pats tinkamiausias momentas. Jei manote, kad partneris gali būti nusiteikęs pernelyg skeptiškai, pradėkite pokalbį apie sekso žaislus palengva, ne sekso metu. Ir jokiu būdu nepateikite to kaip ultimatumo „arba… arba…“ Spaudimas daryti tai, kas nepriimtina, nužudo geismą. Todėl kalbėkite, aiškinkite, pateikite įtikinančių argumentų ir visada palikite galimybę: „jei nepatiks – liausimės“. Juk jūs žinote paslaptį, kad tie, kurie pabando, paprastai nori dar!


Žaismingi priminimai. Pirmą kartą nepavyko įtikinti partnerio(-ės)? Nieko baisaus! Jei tik norite – priminkite apie savo troškimus kiek vėliau. Ir ne priekaištais, o žaisminga forma: pavyzdžiui, susilažinkite dėl ko nors, o pralaimėjusysis (galbūt tai būsite ne jūs?) turės išpildyti vieną partnerio norą!