Miegamasis – tai daugelio moterų paslaptinga zona, kurioje jos saugo savo mėgstamiausius žaislus. Ir tai tikrai ne lėlė ar pliušinis meškutis. Mergaitės užaugo ir jos žaidžia su visai kitais žaisliukais. Tiesa, dalį jų mėgsta ne tik dailiosios lyties atstovės, bet ir vyrai. Erotiniai žaislai puiki priemonė paįvairinti seksualinį gyvenimą ir sustiprinti natūralius pojūčius. Nereikia gėdytis savo seksualinių poreikių ir leistis į malonumų pasaulį! 


Vibratorius arba dildo


Dildo – sekso žaislas, kuris anatomiškai primena vyrišką pasididžiavimą ir yra naudojamas masturbacijai ar intymiems žaidimams kartu su partneriu. Šis žaislas turi ilgą istoriją. Archeologai sako, kad falo imitatorių dar gilioje senovėje naudojo Kinijos ir senovės Graikijos moterys. Tada šie dirbtinį vyrišką pasididžiavimą primenantys daiktai buvo gaminami iš medienos, kaulų ir net akmenų.


Makšties kamuoliukai


Makšties kamuoliukai yra skirti makšties raumenų treniruotei ir masturbacijai. Bėje, juos galima naudoti ne tik lovoje. Pikantiškas pasivaikščiojimas darbe ar apsipirkinėjant gali būti erotiškas pretekstas suteikti jums malonumą. Vienas ar du, virvele sujungti kamuoliukai iš metalo, gumos ar silikono padės jums atsipalaiduoti ir patirti didžiulį seksualinių žaidimų malonumą.


Analiniai stimuliatoriai


Silikoniniai kamuoliukai sujungti virvele ar įvairūs analiniai kaiščiai yra drąsių moterų žaislai. Analiniai vibratoriaikaiščiai ar kamuoliukai leis patirti neįprastų pojūčių, kada užsigeisite vienišą vakarą palepinti save masturbacija ar nuspręsite paįvairinti savo seksualinį gyvenimą mylintis kartu su partneriu.


Pas ką žiedas žydi


Kitas, ne tik vyrų, bet ir moterų mylimas sekso žaisliukas – penio žiedas. Moterys mėgsta dovanoti vibruojančius žiedus savo partneriams ne tik dėl to, kad trokšta mėgautis ilgiau trunkančiu seksu, bet ir todėl, kad jos pageidauja papildomo malonumo akto metu! Tad jei siekiate pradžiuginti savo damą, sužadėtuvių žiedas –  ne vienintelis variantas. Rinkitės vibro žiedą su papildoma klitorio stimuliavimo funkcija.


Kremai ir tepalai


Įvairūs kremai, tepaliukai ar purškalai gali padaryti jūsų seksą smagesnį, įdomesnį ir ilgesnį. Erotinių prekių parduotuvės šiuo klausimu turi ką pasiūlyti tiek vyrams, tiek moterims. Vieni populiariausių kremų moterims yra tie, kurie yra skirti patirti intensyvesnius potyrius stimuliuojant klitorį. Tarp vyrų mėgstami kremai tie, kurie yra skirti padidinti varpos apimtis ar yra naudojami tam, kad sumažinti penio jautrumą, kada siekiama ilgiau trunkančio lytinio akto.