Kodėl kam nors norisi pirkti ir naudoti sekso žaislą? Sekso žaislų išvystyta pramonė yra labai didelė, tačiau ne be priežasties … Čia pateikiami keletas priežasčių, kodėl verta turėti ne vieną sekso žaislą…


-Prideda įvairovės („gyvenimo prieskonis“) ir pagyvina lytinį gyvenimą. Jie gali būti naudojami lytinio akto metu, įžangos metu arba abiem atvejais.


-Puikus partnerio pakaitalas tarp (arba vietoj) seksualinių santykių.


-Puikus stimuliacijos būdas, kurį kitaip gali būti sunku išlaikyti (mažiau skaudančių žandikaulių ir rankų!)


-Pasiekia vietas, kurių partneris negali (arba nenori) pasiekti; pavyzdys galėtų būti analiniai žaislai.


-Gali padėti tais atvejais, kai vienam partneriui reikia daugiau dėmesio, nei kitas gali suteikti (keli orgazmai gali būti labai varginantys!).


-Yra puiki priemonė tuo metu, kai vienas partneris „nori“, o kitas nenori arba negali.


-Skatina gerą sveikatą. Orgazmas atpalaiduoja stresą ir įtampą, ir yra puikus būdas dienai pradėti arba padedantis užmigti. Kova su seksualinėmis problemomis leis asmeniui išspręsti visus kitus klausimus. Tuo pačiu metu, kai partneriai yra atskiriami arba kai jo neturi, jie gali būti patenkinti be neištikimybės rizikos arba užsikrėtimo lytiškai plintančiomis ligomis nuo bare sutikto asmens.


Sekso žaislų nauda moterims


Klitorio stimuliacija


Daugelis moterų negali pasiekti orgazmo be klitorio stimuliacijos, o dauguma vaginalinių lytinių santykių pozų metu klitorio stimuliacija yra nepakankama. Žaislai gali suteikti papildomą stimuliaciją, kurią suteikia prisilietimai ar oralinis seksas. Kiekvienas, kuris naudojo vibratorius, galės pasakyti, kad jie dažnai sukelia pačius intensyviausius orgazmus. Daugumos, jeigu ne visų, naujų vibratorių ir žaislų su varikliu intensyvumas reguliuojamas taip, kad atitiktų asmens pageidavimus ir jautrumą. Sekso prekė gali privesti moterį prie orgazmo vos per kelias minutes.


Keli orgazmai 


Dauguma moterų, kurios naudojasi sekso žaislais, greitai sužino, koks tai puikus būdas pasiekti kelis orgazmus. Priklausomai nuo žaislo universalumo, yra daug skirtingų orgazmo rūšių. Makšties orgazmas labai skiriasi nuo klitorio orgazmo, kuris vėlgi labai skiriasi nuo analinio orgazmo. Įsivaizduokite žaislą, kuris veikia pakankamai ilgai, kad padėtų jums pasiekti visus tris per vieną naktį, ar net geriau, tuo pat metu visus tris, pakartotinai…


Pagalba


Kai kurios moterys reikalauja daug stimuliacijos, nes tik tokiu būdu jos gali pasiekti kulminaciją. Kita vertus, daugelis vyrų vienu kartu tęsti ilgai negali. Ar nebūtų puiku turėti kažką, kas padėtų jums išlikti karštai, kol jūsų partneris atsigaus antram raundui? Jūs būsite patenkinta, o jūsų partneris nesijaus netinkamas dėl to, kad jums sueitis nepatiko tiek, kiek jam. Daugeliu atveju, streso pašalinimas bus pakankamas abiejų partnerių patirčiai gerinti.


Sekso žaislų nauda vyrams


Orgazmas


Vibruojantys žaislai gali padėti vyrui pasiekti orgazmą, kai jie liečiami ties kotu, galvute ar sėklidėmis. Šie orgazmai dažnai ateina lengvai, būna intensyvūs ir kartais pakartotiniai. Skirtingų tipų stimuliacijos gali suteikti tokių malonumų, kurių jis niekada nežinojo!


Orgazmo stiprinimas


Vibruojantis žaislas, su partneriu ar vienam, gali būti kaip garnyras, o ne pagrindinis patiekalas. Jis gali būti naudojamas, siekiant pagerinti masturbaciją, rankų darbą, oralinį seksą ir netgi lytinį aktą. „Varpos žiedas“ neseniai buvo apjungtas su vibratoriumi. Šis žaislas vibruoja visą varpą, stimuliuoja ir tampa vibratoriumi partnerei. Nors kai kuriuos vyrus analiniai žaidimai gąsdina, priešinė liauka vis dar yra vienas geriausių būdų įprastą orgazmą paversti į neįtikėtiną patirtį. Tokie žaidimai jokiu būdu nekeičia vyro orientacijos ir gali privesti jį iki tokio intensyvaus orgazmo, po kurio jis bus itin išsekęs.


Erekcija


Erotinis žaislas gali tapti reguliaria sekso įžangos dalimi ir gali padėti ištverti sekso maratoną. Daugumai žmonių sekso žaislo pasirinkimas yra labai asmeninė patirtis. Ji apima produkto, kuris atitinka jų poreikius, radimą, o atsižvelgiant į turimą įvairovę, tai gali būti varginantis procesas. Nuo didelių ir galingų iki mažų ir skoningų, sekso žaislų yra kiekvienam. Jie prieinami visų įsivaizduojamų rūšių, formų, dydžių ir kainų.


Sekso prekių parduotuvė www.fantazijos.lt siūlo ypač didelį sex prekių pasirinkimą geriausiomis kainomis!