We Vibe yra visiškai nauja suaugusiųjų gyvenimo būdo prabangos prekė. Šis revoliucinis produktas yra pirmasis sekso žaislas, kuris gali būti naudojamas mylėjimosi metu. Naujoviškas We vibe dizainas leidžia tiek išorinę, tiek vidinę moterų stimuliaciją solo žaidimuose arba žaidžiant su partneriu. Toliau skaitykite plačiau apie šiuos sekso žaislus.


Ką jūs gaunate? Vieną vibratorių, kuris atrodo kaip mini purpurinės žnyplės, plastikinį dėklą (panašus į saulės akinių dėklą), įkrovimo laidą ir instrukciją.


We vibe naudoti labai paprasta


Paprasti greičio parametrai. Stumtelkite į kairę, pereisite į lėtą režimą. Viduryje prietaisą išjungsite, perstūmus į dešinę, režimas bus greitas. Jungiklis yra saugomas po išoriniu silikono sluoksniu, kuris saugo prietaisą nuo vandens ir skysčių. Pirma jums gali tekti jį pajausti, bet kai jau jį rasite, perjungimas bus vieni juokai.


Jis malonus – stimuliacija įvairi: išorinė klitorio stimuliacija, vidinė vibracija su lengva G-taško stimuliacija. 


Jis labai tylus! Moterys nenori triukšmingų vibratorių ir We-Vibe tikrai toks nėra. Nustebsite, kad tokia galia gali dirbti taip tyliai. Taigi nebijokite naudoti, kai aplink yra žmonių, jie tikrai nesupras.


Apačioje, kur liečiasi su jūsų oda, žaislas yra išraižytas linijomis, kad jį įsidėjus neklibėtų ir neišsprūstų. Tai svarbu, nes lytinių santykių metu daugelis kitų vibratorių yra linkę išslysti iš vietos.


Jis pagamintas iš medicininio silikono, todėl yra saugus moterų organizmui, yra lengvai valomas, nes neturi jokių porų ir neturi nemalonaus kvapo, kaip kai kurie sekso žaislai.


Tai vibratorius, kuriam nebūtinos rankos, taigi tai prabanga ir tingi masturbacijos sesija ar dar geresnė sueitis. 


Tuo We-Vibe atstovai didžiuojasi labiausiai, ir tai nėra nesąmonė. Šis vibratorius puikiai tinka sueičiai. Jis neturi jokių erzinančių dirželių, laidų, valdiklių. Tiesiog sutepkite lubrikantu, įjunkite, įdėkite, sutepkite varpą ir mėgaukitės lytiniais santykiais. Jį taip paprasta naudoti. Vaikino požiūriu, seksas yra patogus ir jis tikrai nejaus trinties į svetimkūnį. Be to vibruojanti makštis teiks jam papildomą malonumą. 


We vibe valymas


Jį lengva valyti muiluotu šiltu skudurėliu ar kūdikių servetėlėmis. Tiesiog prieš kišdami kištuką įsitikinkite, kad kištuko plotas yra sausas.


Nors WeVibe gal ir ne unikalus savo dizainu, jis yra unikalus savo naudojimu. Ši universali, multi-stimuliacija įvairias galimybes moteriai pateikia viename labai diskretiškai atrodančiame ir tyliai veikiančiame žaisle. Jis gali būti naudojamas masturbacijai vienas pats arba su jūsų mėgstamiausiu dildo. Tai puikus žaislas lytinių santykių metu, nes galite naudotis laisvomis rankomis! Tiesiog sutepkite, įjunkite, įterpkite, nustatykite tinkamą padėtį ir jūs pasiruošusi. Vyrams tai nėra nepageidaujamas žaislas, tai gana maloni papildoma stimuliuojanti vibracija. Abi jūsų rankos yra visiškai laisvos klaidžioti aplink ir daryti visus nepaklusnius dalykus, kuriems jos yra skirtos. Tai puikus pirmasis vibratorius poroms, nes jums reikia su juo kontaktuoti tik pradžioje, o pabaigoje jį pašalinti. Dėl žaislo nė vienas partneris nebus atitrauktas nuo kito.


Intensyvios vibracijos yra stebėtinai stiprios, o silpnos puikiai tiko apšilimui. Tai įkraunamas žaislas, todėl jūs neturite nerimauti dėl baterijų pakeitimo. Laikydami jį įjungtą į elektros lizdą būsite tikri, kad jūsų We-Vibe yra visada paruoštas naudojimui. Jo diskretiškas plastikinis dėklas leidžia laikyti jį tiesiai ant spintelės prie lovos ir leidžia diskretiškas keliones.


We vibe statistika


Dydis: viršutinė dalis (išorinis stimuliatorius) 6,3 m ilgio, 2,8 cm pločio ir 1,9cm storio. Apatinė dalis (vidaus stimuliatorius) 8,2 cm ilgio,  2,8 cm pločio ir 2,2 cm storio.


Maitinimo šaltinis: įkraunamas, tereikia prijungti, kai juo nesinaudojate.


Atsparumas vandeniui: atsparus aptaškymui, todėl nepanardinkite jo po vandeniu, pavyzdžiui, vonioje ar baseine.


Priedai: kelioninis dėklas, konkrečiai šaliai būdingas įkroviklis, instrukcija.