Prezervatyvai

Prezervatyvai – vienas efektyviausių ir lengviausiai prieinamų būdų apsisaugoti nuo nepageidaujamo nėštumo arba lytiškai plintančių ligų. Šiandien jų pasirinkimas yra itin platus ir gali pasiūlyti skirtingų dydžių, kvapų, skonių ir tipų prezervatyvus. Tai stimuliuojantys, kaitinantys, šaldantys seksą prailginantys ar ypač ploni prezervatyvai, skirti ne tik saugiam, bet ir malonesniam, ypatingų pojūčių suteikiančiam seksui. 

Items 1-36 of 56

Didėjančia tvarka
puslapyje
Page

Items 1-36 of 56

Didėjančia tvarka
puslapyje
Page

Jeigu reikėtų spėti, kokia gi sekso prekė yra pati populiariausia pasaulyje, turbūt daugelis atsakytumėte teisingai. Tai – prezervatyvai. Juos per savo gyvenimą panaudojame turbūt kiekvienas, todėl šio žaisliuko pristatinėti neverta. Visgi, yra tam tikrų prezervatyvų tipų, tokių kaip jautrumą didinantys prezervatyvai, šaldantys prezervatyvai ir daug kitų, apie kuriuos galbūt neturite daug informacijos arba dar neteko jų išbandyti. Jums pasisekė, nes čia rasite visokiausių sargių už prieinamą kainą!

Prezervatyvus internetu pirkti pigiau 

Fantazijos.lt sex shop internetinėje parduotuvėje galite įsigyti labai daug įvairių prezervatyvų rūšių. Tai yra patikimų gamintojų produkcija, kurią naudoja milijonai žmonių visame pasaulyje. Linksmas faktas, per dieną pasaulyje sunaudojama per 10 milijonų prezervatyvų. Ar šiandien prisijungsite prie statistikos?

Pirkdami prezervatyvus internetu neretai sutaupysite labai nemenką pinigų sumą. Iš trijų vienetų sudaryta pakuotė parduotuvėje kainuoja du, kartais tris eurus, o pirkdami tiek pat vienetų iš Fantazijos.lt, sumokėsite pusantro, du ar net tris kartus mažiau. Čia galite patogiai nusipirkti ir didesnį sargių kiekį, kas yra aktualu, jeigu esate naujuose santykiuose arba mėgaujatės vienos nakties nuotykių malonumais, turite kelis partnerius. Svarbiausia – saugumas!

Pasirinkti, vėlgi, bus iš ko. Prezervatyvai su dygliukais, uždelsiantys prezervatyvai ilgesniam seksui, dideli, mažesni, ploni, storesni... Naudodamiesi patogia filtravimo sistema galite rasti ir susiskirstyti prekes taip, kad matytumėte tik tuos prezervatyvus, kurie jums patinka.

Kaip išsirinkti geriausius prezervatyvus Jums?

Pasakyti kokie prezervatyvai jums bus geriausi – sudėtinga. Kiekvienam vyrui ir kiekvienai moteriai svarbu tiek prezervatyvo tekstūra, tiek dydis, kvapas, skonis, medžiaga. Vieni dalykai prioritetų skalėje užima aukštesnę vietą, kiti – žemesnę. Tai yra labai individualu.

Mūsų pareiga – jums pasiūlyti kuo platesnę kokybiškų sargių pasiūlą, kad turėtumėte iš ko pasirinkti. Fantazijos.lt parduotuvėje – prezervatyvai gera kaina, o akcija ženklu pažymėti produktai dar sulaukia ir nuolaidų, kad malonumo nebūtų per mažai. Jeigu norite patarimo – drąsiai kreipkitės spausdami pagalbos mygtuką puslapio apačioje.

Supažindinkime jus su pagrindiniais bei populiariausiais prezervatyvų tipais.

Paprasti – tai standartiniai, iš latekso, gumos ar kitos medžiagos pagaminti prezervatyvai, kurie neturi ypatingos paviršiaus tekstūros, formos, nėra ištepti ypatingais lubrikantais. Jie yra skirti maloniai sueičiai, be jokių pašalinių stimuliacijų ar blaškymosi.

Uždelsiantys – šie prezervatyvai atrodo kaip paprasti, tačiau iš vidaus yra ištepti su ypatingu geliu. Šis gelis mažina varpos jautrumą ir padeda mylėtis ilgiau, tuo pat metu atitolinantis vyro ejakuliaciją.

Šildantys – šildantis prezervatyvas iš vidaus yra išteptas tokiu lubrikantu, kuris sukuria malonų ir atpalaiduojantį pojūtį, tarsi penis būtų šildomas. Jauku.

Šaldantys – tam tikru geliu išteptas prezervatyvas sukuria šaldantį poveikį. Ką daro šaldymas? Ogi ypatingai suaštrina pojūčius sekso metu, gali atitolinti „baigimą“.

Su iškilumais – gali būti prezervatyvai su ūsiukais, prezervatyvai su spygliukais bei gumbuoti prezervatyvai ar kitu specialiu, moters vaginalinę angą stimuliuojančiu raštu padengti prezervatyvai. Dėl jų moterys eina iš proto. Dailiosios lyties atstovėms patinka papildoma stimuliaciją, kurią suteikiate jūs, įsiskverbę vidun.

Vaisiniai arba skoniniai – šie prezervatyvai yra ištepti specialiais lubrikantais, kurie kvepia arba turi malonų skonį (arba abu). Juos galima naudoti tiek vaginalinio, tiek oralinio akto metu, kad malonu būtų abiem pusėms.

Įvairių dydžių prezervatyvai – jeigu jūsų draugužiui reikia didesnės gumytės, rinkitės Large arba XL ženklu pažymėtus prezervatyvus. Na, o jei įprasti prezervatyvai jums nėra labai patogūs, bet nesate užtikrinti dėl matmenų arba dėl to, ką rinktis pasitarkite su konsultantais, kad jie jums galėtų patarti.

Moteriški prezervatyvai – šiuos prezervatyvus naudoja ne vyras, o moteris. Jis yra įstatomas į makštį ir sulaiko išsiliejusią spermą, neleidžia jai pasiekti kiaušidės. Tiesa, jie kiek brangesni, bet malonumo tikrai nestabdo.

Analiniai prezervatyvai – tokio tipo prezervatyvai bus ypatingai daug lubrikuoti. Kadangi analiniam seksui reikia slidaus ir švelnaus pojūčio, šie prezervatyvai pasižymės būtent šiomis savybėmis. Tikriems išdykėliams – tikrai slidūs prezervatyvai.

Išskirtiniai prezervatyvai bei aksesuarai – yra ir daugkartiniai prezervatyvai, skirti ne vienam kartui, o keliems. Yra ir šviečiančių tamsoje prezervatyvų ar labai įdomios tekstūros bei spalvos vienetų. Jeigu ieškote dovanos ar paįvairinimo savo seksualiniam gyvenimui – ši kategorija yra būtent tai, ko jums reikia. Tarp aksesuarų randami ir prezervatyvų dėkliukai, kurie leis patogiai nešiotis ir keliauti su savo apsauga.

Kodėl naudoti prezervatyvus?

Prezervatyvų pagrindinės naudos yra dvi. Pirmoji ir dažniausiai aptariama – apsauga nuo neplanuoto nėštumo. Šia funkciją prezervatyvai įvykdo bent 98 procentų efektyvumu, tačiau geriausių gamintojų, kaip Pasante ar Durex prezervatyvų rezultatai yra geresni ir siekia 99 ar net daugiau procentų. Antroji prezervatyvų nauda yra mažiau apdainuota, tačiau ne ką mažiau svarbi –lytiniu būdu plintančių ligų prevencija. Pasaulyje kas dieną jomis suserga tūkstančiai žmonių, todėl saugotis – būtina ir naudinga. Saugus seksas yra ne tik malonumo ir gerovės garantas, tačiau ir pagarba sau bei kitam asmeniui.