Prezervatyvai

Prezervatyvai – vienas efektyviausių ir lengviausiai prieinamų būdų apsisaugoti nuo nepageidaujamo nėštumo arba lytiškai plintančių ligų. Šiandien jų pasirinkimas yra itin platus ir gali pasiūlyti skirtingų dydžių, kvapų, skonių ir tipų prezervatyvus. Tai stimuliuojantys, kaitinantys, šaldantys seksą prailginantys ar ypač ploni prezervatyvai, skirti ne tik saugiam, bet ir malonesniam, ypatingų pojūčių suteikiančiam seksui. 

Items 1-36 of 58

Didėjančia tvarka
puslapyje
Page
  1. Karšta naujiena
    Prezervatyvai London

    Prezervatyvai London

    Special Price 29,95 € Regular Price 37,36 €

Items 1-36 of 58

Didėjančia tvarka
puslapyje
Page

Naudodami prezervatyvus atsiminkite, kad:

Tinkami prezervatyvai turėtų užsimauti labai lengvai ir švelniai. Jei užsidėdami prezervatyvą užtrunkate daugiau ne kelias sekundes tai gali reikšti, kad prezervatyvą bandote užmauti išvirkščiai.

Kiekvieno lytinio akto metu, privalote naudoti naują prezervatyvą. Du kartus to paties prezervatyvo naudoti negalima. Pereidami nuo analinio akto į vaginalinį prezervatyvą taip pat turite pakeisti.

Prezervatyvų tipai

Prekyboje egzistuoja tikrai platus prezervatyvų asortimentas – pradedant nuo standartinių, ir baigiant stimuliuojančiais, šildančiais ar net sekso trukmę prailginančiais prezervatyvais.

Stimuliuojantys prezervatyvai

Tai yra prezervatyvai su specialiomis bangelėmis, stimuliuojančiais taškeliais arba ūseliais. Jie yra skirti suteikti papildomą malonumą Jūsų partnerei. Specialūs iškilimai maloniai masažuoja jos vaginos sieneles, tad moteris jaučia ryškesnius pojūčius.

Įvairių skonių bei kvapų prezervatyvai

Jų pasirinkimas išties platus – pradedant nuo kramtomos gumos skonio ir baigiant egzotiškais vaisiais. Jie pašalina nemalonius lytinių organų kvapus, padaro seksą įdomesniu ir spalvingesniu! Kai kurie jų tinkami naudoti ir oraliniam seksui.

Šildantys/šaldantys prezervatyvai. Jie suteikia papildomą šilumos arba gaivos efektą. Išbandykite!

Seksą prailginantys prezervatyvai. Yra skirti vyrams, norintiems nustebinti savo partnerę ilgesniu lytiniu aktu.

Ypač ploni prezervatyvai – tam, kad prezervatyvas netrukdytų vyrui pajusti malonumą. Tai puiki išeitis vyrams, nemėgstantiems prezervatyvų ir naudojantiems juos tiek dėl partnerės noro.

Ypatingai saugūs – storesni prezervatyvai, skirti tiems, kas nori sekso metu atsipalaiduoti ir nesukti sau galvos dėl saugumo. Didelių dydžių prezervatyvai – jei Jūsų daikčiukas iš tikrųjų didelis.