Vibratoriai

Vibratoriai – seksualinio gyvenimo paįvairinimui skirti žaisliukai, kurie dirgina ir stimuliuoja pačias jautriausias erogenines zonas. Vibratoriai gali būti įvairių tipų: nuo antpirščių iki vaginalinių, analinių ar dvigubų žaisliukų Jai ir Jam. Visi jie pagaminti iš kokybiškų ir saugių medžiagų bei yra pritaikyti pagal mūsų kūno anatomiją, todėl užtikrina iš proto vedantį malonumą. Išsirinkite geriausią, jūsų slapčiausias fantazijas atspindintį vibratorių! Plačiau >>

Items 1-36 of 488

Didėjančia tvarka
puslapyje
Page
 1. We-Vibe Sync Porų Vibratorius (žydras)

  Special Price 189,00 € Regular Price 199,00 €
 2. Karšta naujiena
  Vaginos pompa Lūpos

  Vaginos pompa Lūpos

  Special Price 19,98 € Regular Price 28,96 €
 3. Vibratorius "Nuodėmės saldumas"

  Special Price 14,12 € Regular Price 21,72 €

Items 1-36 of 488

Didėjančia tvarka
puslapyje
Page

Internetinėje parduotuvėje Fantazijos.lt galite įsigyti pačių įvairiausių vibratorių savo fantazijoms.

Vibratoriai moterims, vyrams, poroms

Vibratorius puikiai papildys jūsų intymų gyvenimą. Tai gali būti ir kasdienis solo žaidimų partneris, ir įrankis, padėsiantis sustiprinti orgazmą sekso metu. Fantazijos.lt pasiūloje visi atras tai, ko reikia. Nuo klasikinių, iki G taško bei išmaniųjų poroms skirtų vibratorių.

Klasikiniai vibratoriai

Klasikinis vibratorius yra idealus pasirinkimas. Tai nebus labai ekstremalūs žaislai, tačiau jie padės pasiekti „O“ vaginaliniu ar net analiniu būdu.

Klitorio vibratoriai

Kai kurie seksologai ir anatomai teigia, kad iš tiesų tik moters klitorius yra atsakingas už orgazmo potyrį. Nuo paprastų, iki antklodę akimirksniu sugriebti verčiančių prabangesnių modelių – klitorio stimuliatorių kategorijoje kiekviena moteris ras kažką, kas jai patiks.

Analiniai vibratoriai

Analinių vibratorių ras ne tik moterys, bet ir vyrai. Šių žaisliukų tikslas yra itin jautrią angą priversti paklusti kūnui ir padėti pasiekti ypatingą malonumą.

Porų vibratoriai

Tai yra geriausi vibratoriai toms poroms, kurios arba mėgsta žaisti per atstumą, arba dažnai būna atskirai. Išmaniosios technologijos leis žaisti vienas su kitu, net jeigu jus skiria tūkstančiai kilometrų.

Mini vibratoriai

Maži vibratoriai malonumą teikia ne ką prasčiau už didesniuosius savo segmento atstovus. Tai yra puikus būdas pabandyti vibratorius arba diskretiškai bei saugiai „pasiimti malonumą“ į kelionę ar išvyką. Mini vibratorius yra tikrai nekaltos išvaizdos, todėl jį galite nešiotis ir su savimi.

Išmanieji vibratoriai

Jeigu trokštate išbandyti kažką naujo – ši kategorija bus kaip tik jums! Ir sekso žaislai atėjo į XXI amžių. Išmanieji vibratoriai tai tokia žaisliukų rūšis, kuriuos galite valdyti savo išmaniojo telefono pagalba. Tai bus kažkas tikrai naujo, kažkas, kas nenusibos ir nenustos stebinti net po ilgo naudojimo. Išmanieji vibratoriai turi begalę reguliuojamų funkcijų (vibracijų intensyvumas, ritmas, sutapimas su muzikos ritmu...).

G taško vibratoriai

G taškas glumina tiek vyrus, tiek moteris jau daugelį metų. Specialios, truputėlį lenktos ir kiek netradicinės formos vibratoriai iš šios kategorijos sugeba pasiekti jūsų jautriausią vietelę ir sukelti ypatingą malonumą.

Vibratoriai kiškučiai (Rabbit)

Bene populiariausia šių laikų vibratorių kategorija – Rabbit. Kiškučio pavadinimą jie gavo dėl specialaus klitorio stimuliatoriaus, kuris primena kiškučio ausis. Žaisliukas nėra paprastas, jis dar ir sukasi, o tai varo visas jo šeimininkes iš proto. Reguliuojamas stiprumas ir greitis bei ypatinga makšties bei klitorio stimuliaciją užtikrinanti konstrukcija.

Tikroviški vibratoriai

Šių vibratorių pliusas prieš vyrus – jie dar ir vibruoja, todėl ieškančioms pramogos, kuri bus artima realiam seksui – tikroviški vibratoriai bus tinkamas sprendimas.

Populiariausi vibratoriai

Čia renkasi tikrų tikriausi bestseleriai. Tai yra tokie žaisliukai, kurie tinka ir patinka bene visiems, juos išbandžiusiems žmonėms.

Vibratoriai Fantazijos.lt elektroninėje parduotuvėje

Čia vibratoriai parduodami pigiau nei kur kitur. Be galo platus, kuris atitiks visus jūsų poreikius ir galimybes. Fantazijos.lt parduotuvėje galite įsigyti kokybiškus ir daugelio pamėgtus vibratorius internetu žema kaina. Viskas saugu, diskretiška ir svarbiausia – garantuoja malonumą!