Vibratoriai


Išmanusis kiaušinėlis LUSH 2
Vibruojantis penio žiedas We-Vibe Pivot
Išmanusis kiaušinėlis LUSH 3
Vibratorius Lūpdažis
(1)
29.95 €
Vibratorius Satisfyer G - Spot Rabbit
Vibratorius Bosas
(42)
22.90 €
We-Vibe Unite (purpurinis)
Vibratorius porai Satisfyer Partner Plus
Vibratorius Ultra Soft Dude
Porų vibratorius Rin
(2)
49.95 €
Klitorio stimuliatorius LELO Sona (rožinis)
Masažuoklis Akasha (juodas)
Masturbatorius The Handy
(1)
189.00 €
Įkraunamas Vibratorius Tiger G5 (juodas)
-15%
Mini vibratorius Drugelis
(2)
14.95 € 12.71 €
-21%
Vibratorius Natūralumas (purpurinis)
(3)
22.88 € 18.00 €
-10%
Vaginos pompa Lūpos
(4)
28.96 € 26.06 €
Vibratorius Classic Original (kūno spalvos)
Tikroviškas vibratorius Orgazmų žinovas
Vibratorius Chaiamo (juodas)
Klitorio vibratorius Satisfyer Secret Affair
Klitorio Stimuliatorius Satisfyer Pro 2
-15%
Vibratorius porai Purple Couples Cushion
(1)
69.95 € 59.46 €
Vibratorius Classix
(1)
35.95 €
Vibratorius-kiškutis Greedy Girl Slimline

Populiariausi prekiniai ženklai


calexotics
lelo
satisfyer
sweet-smile
toyjoy
you2toys
 

Vibratoriai moterims - kaip išsirinkti?


Vibratorius puikiai papildys jūsų intymų gyvenimą. Tai gali būti ir kasdienis solo žaidimų partneris, ir įrankis, padėsiantis sustiprinti orgazmą sekso metu. Fantazijos.lt pasiūloje visi atras tai, ko reikia. Nuo klasikinių, iki G taško, analinių vibratorių bei išmaniųjų poroms skirtų vibratorių.

Klasikiniai vibratoriai yra idealus pasirinkimas. Tai nebus labai ekstremalūs žaislai, tačiau jie padės pasiekti „O“ vaginaliniu ar net analiniu būdu.

Klitorio vibratoriai - kai kurie seksologai ir anatomai teigia, kad iš tiesų tik moters klitorius yra atsakingas už orgazmo potyrį. Nuo paprastų, iki antklodę akimirksniu sugriebti verčiančių prabangesnių modelių – klitorio stimuliatorių kategorijoje kiekviena moteris ras kažką, kas jai patiks.

Porų vibratoriai - tai yra geriausi vibratoriai toms poroms, kurios arba mėgsta žaisti per atstumą, arba dažnai būna atskirai. Išmaniosios technologijos leis žaisti vienas su kitu, net jeigu jus skiria tūkstančiai kilometrų.

Mini vibratoriai - maži vibratoriai malonumą teikia ne ką prasčiau už didesniuosius savo segmento atstovus. Tai yra puikus būdas pabandyti vibratorius arba diskretiškai bei saugiai „pasiimti malonumą“ į kelionę ar išvyką. Mini vibratorius yra tikrai nekaltos išvaizdos, todėl jį galite nešiotis ir su savimi.

Išmanieji vibratoriai - jeigu trokštate išbandyti kažką naujo – ši kategorija bus kaip tik jums! Ir sekso žaislai atėjo į XXI amžių. Išmanieji vibratoriai tai tokia žaisliukų rūšis, kuriuos galite valdyti savo išmaniojo telefono pagalba. Tai bus kažkas tikrai naujo, kažkas, kas nenusibos ir nenustos stebinti net po ilgo naudojimo. Išmanieji vibratoriai turi begalę reguliuojamų funkcijų (vibracijų intensyvumas, ritmas, sutapimas su muzikos ritmu...).

G taško vibratoriai - G taškas glumina tiek vyrus, tiek moteris jau daugelį metų. Specialios, truputėlį lenktos ir kiek netradicinės formos vibratoriai iš šios kategorijos sugeba pasiekti jūsų jautriausią vietelę ir sukelti ypatingą malonumą.

Vibratoriai kiškučiai (Rabbit) - bene populiariausia šių laikų vibratorių kategorija – Rabbit. Kiškučio pavadinimą jie gavo dėl specialaus klitorio stimuliatoriaus, kuris primena kiškučio ausis. Žaisliukas nėra paprastas, jis dar ir sukasi, o tai varo visas jo šeimininkes iš proto. Reguliuojamas stiprumas ir greitis bei ypatinga makšties bei klitorio stimuliaciją užtikrinanti konstrukcija.

Tikroviški vibratoriai - šių vibratorių pliusas prieš vyrus – jie dar ir vibruoja, todėl ieškančioms pramogos, kuri bus artima realiam seksui – tikroviški vibratoriai bus tinkamas sprendimas.
 
 

Kaip išsirinkti geriausią vibratorių sau?

Nesvarbu ar jūs esate moteris, kuri dar tik pradeda kelionę į savo kūno ir orgazmo pažinimą ar jau esate pažengusi, patarimai visada gali būti naudingi. Fantazijos.lt - sekso prekių parduotuvėje internete, yra tikrai labaaaaai platus prekių asortimentas, ypač vibratorių kategorijoje. Net ir daug ką bandžiusi moteris gali paklysti prekių tipų, spalvų, dydžių ir kitų ypatumų įvairovėje, ką jau kalbėti apie pradedančiąją. Nors filtravimo sistema patogi ir leidžia greitai rūšiuoti prekes, štai dar keletas patarimų, kaip moteriai, nepriklausomai kokia jos patirtis, išsirinkti geriausią vibratorių sau.

Jeigu esi pradedančioji (vibratoriai naujokėms)

Jeigu vibratorių naudojime ir pirkime neturite daug patirties, geriausia pradėti nuo kuo populiaresnių, švelnesnių ir paprastesnių produktų. Čia geriausiai tiks klasikiniai, mini, diskretiški, tikroviški vibratoriai bei klitorio stimuliatoriai. Arba, jeigu turite kiek didesnį biudžetą – išmanieji vibratoriai.

Pradėdamos nuo kuklesnių pasirinkimų – paliksite sau laisvės improvizacijai. Tai yra – kitu pirkimu galėsite: įsigyti tokį, kuris paįvairintų potyrius nuo senojo, nusipirkti galingesnį, kad jūsų kūne nebeliktų nė vieno nepatenkinto lopinėlio, arba rinktis kardinaliai skirtingą produktą, mat jau geriau pažinosite savo kūną ir tai, kas jums patinka. Mūsų išvardintos žaislų kategorijos geriausiai tiks toms moterims, kurios nori pabandyti ir nėra tikros, kas joms atneš didžiausią malonumą.

Jeigu esi patyrusi (vibratoriai patyrusioms)

Patirtis „veža“. O moteris su patirtimi – viena geidžiamiausių fantazijų. Jeigu ji žino, ko nori ir kas jai patinka, tiek solo žaidimuose, tiek poroje pasidaro daug lengviau pasiekti „O“ ir turėti kokybišką lytinį gyvenimą. Fantazijos.lt internetinėje sekso žaislų parduotuvėje rasite per 20 skirtingų vibratorių kategorijų. Kadangi esate patyrusi, geriau žinote kas jums patinka, rekomenduojame kreipti dėmesį į atsiliepimus ir geriausius pasiūlymus.

Tarp dažniausiai perkamų vibratorių atsiduria Rabbit (kiškučio) tipo produktai, masažuokliai, mini vibratoriai, G taško arba galingi vibratoriai. Norinčioms paįvairinti žaidimus su partneriu(-e), galima įsigyti porų vibratorių, o aštresnių pojūčių ieškančiai moteriai malonumą suteiks analiniai vibratoriai, vibruojančios kelnaitės, nuotoliniu būdu valdomi arba bet kurie išmanieji vibratoriai.
 

Kitos moterys apie vibratorius sako, kad
 

Forma – labai svarbu

Galima sakyti, kad, jeigu vibratorius yra geros, anatomiškai tinkamos formos, jis dar neprisilietęs prie jūsų, jau atvedė į pusiaukelę iki orgazmo. Pasirodo, kad su tinkamos formos (išlenktumo, ilgio, storio ir t.t.) vibratoriumi, pasiekti malonumo viršūnę pavyks daug greičiau ir paprasčiau. Dėl to forma yra svarbiausias faktorius, kurį moterys įvardino tarp tų vibratoriaus savybių, kurios labiausiai prisideda prie malonumo.

Kartu su forma, kaip labiausiai malonumą garantuojantys faktoriai buvo įvardinti: reguliuojama vibracija, klitorio stimuliacija ir iškilumai. Verta paminėti, kad pabrėžtinai daliai moterų patiko ir galimybė vienu metu stimuliuoti ir analinę angą.

Medžiaga ir tekstūra yra labai svarbu

Moterys sako, kad renkantis turite mąstyti ne tik apie dydį ir funkcionalumą, tačiau ir medžiagas, iš kurių žaislas pagamintas. Turite žinoti ar esate alergiški lateksui, silikonui, kažkokiai kitai medžiagai, kurios gali būti vibratoriaus sudėtyje. Vienoms moterims patinka silikoninė sensacija (mat silikonas itin gerai perduoda vibracijas), kitos nori to kietumo, kurį siūlo metalinis ar iš kieto plastiko pagamintas moteriškas vibratorius.

Saugokitės senos gamybos, minkštų ir žele menančių vibratorių su ftalatais. Jie jums gali būti kenksmingi ir nors rinkoje jų jau nelabai rasite, tačiau žinoti vis tiek verta.

Tai, kas liečia tekstūrą, yra labai subjektyvi tema. Vienoms moterims norisi grublėtumo, porėtumo ar iškilumo, o kitos mėgaujasi grioveliais arba lygiu paviršiumi. Rekomenduotume pradžioje nesirinkti per daug grublėto vibratoriaus, nebent alpstate dėl pojūčių, kuriuos sukelia prezervatyvai su iškilumais, tada jums tikrai patiks!

Spalva padeda įsijausti

Moterys sako, kad nors spalva neturi jokios įtakos vibratoriaus funkcionalumui, tačiau tyrimai parodė (žiūrėdami į internetu ar fizinėse parduotuvėse parduodamus vibratorius pastebėsite tendenciją), kad tam tikros spalvos dominuoja šioje rinkoje.

Jos padeda įsijausti ir lengviau susijaudinti. Dažniausios vibratorių spalvos: rožinė, violetinė, žydra, juoda ir kūno.

Garsas labai svarbu

Moterys sako, kad nemalonų arba labai didelį garsą skleidžiantis vibratorius labai išmuša iš vėžių. Jos mieliau rinktųsi tylų ir diskretišką nei garsiai ūžiantį vibratorių. Daugumos respondenčių teigimu, daug geriau yra tylus vibratorius, mat tada galima žaisti slaptai ir ramiai, o kai jis džeržgia it grąžtas, atsipalaiduoti daug sunkiau... Nors garso tikrai bus, pasižiūrėkite video apžvalgą arba perskaitykite tech. specifikacijas, kad žinotumėte kokį garsą (decibelais) jis skleidžia.

Garsas taip pat gali indikuoti apie tai, kokį malonumą jis suteiks. Štai pvz. moterims, kurių plonos makšties sienelės, geriausiai tiks labai aukšto dažnio garsą skleidžiantys vibratoriai.

Labiausiai žavi galimybė stimuliuoti kelias zonas vienu metu

Moterys sako, kad 80% jų norėtų turėti arba turi Rabbit tipo vibratorių. Jie yra populiariausi rinkoje ne be priežasties. Damos juos graibstyte graibsto ir labai pozityviai vertina, nes jie, kone vieninteliai gali pasiūlyti vaginalinę ir klitorinę stimuliaciją vienu metu. Tai yra arčiausia patirtis geram seksui, kokią respondentės moterys galėjo įvardinti. Dėl tų pačių priežasčių kai kurios moterys vertino dvigubus vibratorius, kurie stimuliuoja vaginalinę ir analines angas vienu metu.

Priežiūra nevargina

Moterys sako, kad sekso žaislų priežiūra ir valymas bei „aptarnavimas“ tikrai nesukelia didelių rūpesčių. Tuo jos skiriasi nuo džentelmenų, kurie ieško kuo mažiau priežiūros reikalaujančių žaislų. Nesvarbu kokio tipo vibratorių moteris turi, ji dažniausiai jį prižiūrės atsakingai ir pagal taisykles.

Kaip tinkamai naudoti ir prižiūrėti savo vibratorių?
Vibratoriaus naudojimui reikia pasiruošti. Jį reikia nuvalyti, o prieš pirmą naudojimą ir susipažinti su instrukcija. Valyti jį reikia specialiu valikliu ir jokiu būdu ne muilu, nes jis gali pasilikti ant paviršiaus ir sudirginti jautriausias kūno vietas. Valykite kruopščiai, nes vėl gi, galite susidurti su sudirgimais ir paburkimais.

Jeigu naudojate jį ne vonioje, būtinai negailėkite lubrikanto (kuris turi būti tinkamo tipo, o pastarasis kinta, priklausomai nuo žaislo kompozicinės medžiagos). Nuvalykite jį ir po žaidimų ir prieš juos.

Kad pradėti – didelio mokslo nereikia. Gal kiek nedrąsu bus pirmą kartą, bet galite viską pradėti labai palengva, lėčiausiu nustatymu ir pirmiausiai vibracijomis stimuliuoti zoną aplink makštį ir tik tada prieiti prie klitorio ir vaginalinės angos. Po to, kai su vibracijomis apsiprantate, bet norite ryškesnių pojūčių – padidinkite galingumą iki maksimalios toleruojamos ribos. Kartokite iki kol orgazmas taps neišvengiamybe.

Kaip mėgautis diskretiškais malonumais ir kaip paslėpti vibratorių?
Yra daug moterų, kurios gyvena ne vienos, tačiau nori diskretiškai mėgautis suaugusiųjų malonumais. Iš esmės nėra gerai, kada vibratorius mėtosi ant lentynų ar grindų. Tai – privati jūsų gyvenimo dalis. Gerbkite savo privatumą. Vibratoriui, nepriklausomai nuo to, ar aplink yra kitų žmonių ar ne, reikėtų skirti specialią vietą. Ja, dažniausiai bus stalčius.

Paslėpti vibratorių galite visiškai klaidinančioje dėžutėje (pvz. interneto modemo arba ausinių) arba tarp ką tik išskalbtų rūbų. Svarbu, kad vibratorius nebūtų ten, kur kaupiasi dulkės, pelėsis ar kiti nešvarumai.

Kalbant apie patį akto diskretiškumą, labiau garsą skleisite jūs pati nei jūsų žaislas. Jeigu visgi norite visiško konfidencialumo, galite fone paleisti muziką arba filmą. Beje, nepamirškite užsirakinti durų!


Kiti svarbūs, dažnai užduodami klausimai
 

Ką daryti, jeigu vibratorius nepatinka?

Kadangi vibratorius kontaktuoja su kūniškais skysčiais ir intymiomis jūsų kūno zonomis, bet kuri panaudota ar išpakuota prekė (šiuo atveju, jeigu nepanaudota ir nėra brokuota) negali būti grąžinama. Dėl to mes esame paruošę gausybę gidų ir patariamųjų straipsnių. Jie egzistuoja tam, kad jūs išsirinktumėte tai, kas patiks!

Jeigu, visgi, jo neišpakavote, galite jį grąžinti įstatymų ir parduotuvės Fantazijos.lt numatyta tvarka, per nustatytą laiką

Daugiau informacijos rasite čia.

Kokia yra gera vibratoriaus kaina?

Klausimas su daugybe atsakymų. Kuklus ir nedidelis diskretiškas vibratorius gali kainuoti ir ~20 eurų, o prabangus ir daugybę funkcijų turintis išmanusis – kone 200 eurų. Viskas priklauso nuo to, ko jūs ieškote. Norite įspūdingiau ir daugiau – kaina bus didesnė. Pakanka paprastų funkcijų – mokėsite mažiau.

Jeigu nežinau nuo ko pradėti rinktis?

Visada ir be jokių dvejonių galite kreiptis į mūsų konsultantus! Tiek internetinėje, tiek fizinėje parduotuvėje dirbantys specialistai žmogiškai ir nuoširdžiai bei diskretiškai padės išsirinkti.

Jeigu pirksiu vibratorių, per kiek laiko jį gausiu?

Lietuvoje užsakymai pristatomi per dvi darbo dienas po apmokėjimo. Į užsienį siunčiamų prekių pristatymo laikas kinta priklausomai nuo jūsų šalies.

Kodėl pirkti iš Fantazijos.lt, o ne iš kitų parduotuvių?

Nes čia geriausios kainos perkantiems internetu, atsakingai ir sąžiningai užtikrinamas pirkėjų konfidencialumas, daugybė prekių, bene greičiausiai Lietuvoje pasirodo pasaulį užkariauti pradedančios vibratorių rinkos naujovės bei lanksti grąžinimo politika. Trumpai tariant, jeigu jums rūpi jūsų konfidencialumas, prekių kokybė ir gera kaina – pirkite čia!

Jeigu noriu, bet bijau pirkti, ką daryti?

Kaip ir minėjome – pasilikti su dvejonėmis nevalia! Mes nesikandžiojame! Drąsiai naudokitės gyva „Pagalbos“ funkcija ir realiu laiku gaukite patarimus iš specialistų, kurie „užves ant kelio“ ir pralauš ledus į malonumų jūrą.

Mūsų prekiaujamų vibratorių ir klitorio stimuliuokilių asortimetą sudaro tokie pasaulyje gerai žinomi gamintojai kaip WominizerLeloOhMiBod.

Plačiau apie vibratorius skaitykite mūsų straipsnyje Viskas, ką turite žinoti apie vibratorius.
 
Daugiau apie pačią masturbaciją sužinosite straipsnyje: Žaisti ar nežaisti?! Moterų masturbacija ir jos ABC