Vibratoriai

Vibratoriai – seksualinio gyvenimo paįvairinimui skirti žaisliukai, kurie dirgina ir stimuliuoja pačias jautriausias erogenines zonas. Vibratoriai gali būti įvairių tipų: nuo antpirščių iki vaginalinių, analinių ar dvigubų žaisliukų Jai ir Jam. Visi jie pagaminti iš kokybiškų ir saugių medžiagų bei yra pritaikyti pagal mūsų kūno anatomiją, todėl užtikrina iš proto vedantį malonumą. Išsirinkite geriausią, jūsų slapčiausias fantazijas atspindintį vibratorių!

Items 1-36 of 164

Didėjančia tvarka
puslapyje
Page
  1. We-Vibe Sync Porų Vibratorius (žydras)

    Special Price 159,00 € Regular Price 199,00 €
  2. Lelo "Soraya" (alyvinis)

    Special Price 149,00 € Regular Price 219,00 €

Items 1-36 of 164

Didėjančia tvarka
puslapyje
Page

Vibratorių istorija siekia dar senovinius laikus. Žinoma, tai nebuvo tokie funkcionalūs įrenginiai kaip šiuolaikiniai vibratoriai – pirmieji „moterų tenkintojai“ buvo žymiai primityvesni, tačiau jų veikimo principas išliko iki mūsų dienų, o gerokai patobulėję sekso žaislai evoliucionuoja iki šiol, džiugindami mus vis naujesniais, pažangesniais modeliais.

Vibratorių istorija

Vibratorius buvo išrastas dar 1880 metais. Pirminė jo paskirtis buvo moterų isterijai ir genitalijų kraujavimui gydyti. Nuo senų laikų šiam gydymui buvo naudota masturbacija, tačiau šis sekso žaislas, vos tik pasirodęs rinkoje, akimirksniu paplito po pasaulį, o ypatingai aristokratiškose poilsio vietose Europoje ir Amerikoje. 1902 metais buvo užpatentuotas pirmasis elektrinis vibratorius, skirtas masiniam pardavimui. Nuo to laiko vibratoriai pradėti naudoti ne tik gydymo, bet ir pasitenkinimo tikslais. Apie 1920 metus vibratoriai labai išpopuliarėjo – nemažą įtaką tam padarė pornografiniai filmai, rodantys šiuos sekso žaisliukus kaip pasitenkinimo būdą.

Vibratorius – tai, ko gero, populiariausias iš visų sekso žaisliukų. Jų įvairovė stebina, o efektyvus poveikis padeda tūkstančiams moterų, vyrų ir porų pakelti lytinio gyvenimo lygį.

Kam reikalingas vibratorius?

Visų pirma, vibratorius naudoja moterys, siekdamos seksualinio pasitenkinimo bei streso ir nervinės įtampos pašalinimo. Tai yra puiki priemonė vienišoms moterims patirti seksualinį malonumą. Juk visiems yra žinoma, kad seksas vaidina svarbų vaidmenį moterų gyvenime. Tačiau vibratoriai padeda ne tik vienišoms moterims. Nusibodo rutina, Jūsų partneris ne visada sugeba Jus kaip reikiant patenkinti? Tokiais atvejais vibratorius atskuba į pagalbą!

Vibratoriai vyrams dažnai yra vadinami prostatos masažuokliais arba analiniais vibratoriais. Jie yra sukurti ne tik malonumui (vyrų analinė anga turi daug erogeninių taškų), bet ir procedūroms, susijusioms su prostatos sveikata.

Vibratoriai poroms leidžia abiems partneriams patirti didesnį malonumą. Tai puikus pasirinkimas poroms su stažu, norinčioms praskaidrinti niūrius vakarus ir išvaryti rutiną iš miegamojo. Porelės gali taip pat naudoti ir įprastą vibratorių, kurie puikiai tinka meilės preliudijai.

Faktai, kuriuos reikia žinoti

Naudodami vibratorių, rinkitės tik vandens pagrindo lubrikantus. Silikoninio pagrindo lubrikantas gali pažeisti silikoninį žaisliuko paviršių. Jokiu būdu nenaudokite aliejaus pagrindo lubrikantų. Daržovių aliejus, vazelinas, kremas ir kiti panašūs dalykai tikrai netinka!

Tinkamai prižiūrėkite savo sekso žaisliuką. Kruopščiai nuplaukite jį prieš ir po naudojimo su šiltu (bet ne verdančiu!) vandeniu ir muilu arba specialia, tam skirta priemone - antibakteriniais valikliais.

Jeigu vibratorius buvo naudojamas analinei stimuliacijai, būtinai jį išplaukite prieš naudodami vaginaliniam malonumui.

Nelaikykite vibratoriau ten, kur yra tiesioginių saulės spindulių.

Vibratorių tipai

Egzistuoja daug vibratorių tipų. Tai vaginaliniai, analiniai, dvigubi vibratoriai... Taip pat vibratoriai – kiškučiai, skirti dvigubai klitorio ir vaginalinei stimuliacijai arba mini-vibratoriai, kuriuos galite laisvai nešiotis su savimi rankinėje. Tikroviški vibratoriai yra realistiško dizaino ir leis Jums pasijusti, lyg miegotumėte su tikru vyru, o XXL dydžio žaisliukai yra skirti moterims, dievinančioms aštrius pojūčius. Susipažinkite artimiau su kiekvienu vibratorių tipu ir išsirinkite labiausiai Jums tinkantį.

Idealaus vibruojančio sekso žaisliuko paieška yra itin paprasta, apsiperkant mūsų puslapyje. Mes suskirstėme siūlomus kokybiškus sekso žaisliukus į atskiras kategorijas pagal jų funkciją, kad Jūs galėtumėte itin lengvai atrasti tai, kas geriausiai atitiktų Jūsų poreikius. Galite rinktis skirtingos vibracijos, belaidžius nuotolinius ir įkraunamus vibratorius arba susiaurinti savo paiešką pagal sekso žaisliukų dydį ar kainą. „Fantazijos.lt“ garantuoja diskretišką atsiskaitymą ir pristatymą, todėl galite būtų tikri, kad Jūsų užsakymas liks privatus.